Rozdiely v náročnosti

Každý obraz má rozdielnu náročnosť – obvykle sa náročnosť určuje podľa množstva a veľkosti políčok s jednotlivými farbami. Zjednodušene povedané – čím viac políčok, naviac, tým je obraz náročnejší na vymaľovanie.

Informácie o náročnosti nájdete na detaile každého produktu v tabuľke Doplnkové parametre.

Informácie o náročnosti _1

Maľovanie je vhodné pre všetky vekové skupiny aj pre rôzne pokročilých maliarov. V našej ponuke nájdete všetko od motívov pre začiatočníkov až po veľmi ťažké obrazy vhodné pre skúsených majstrov, ktorí majú na konte nespočetné množstvo vymaľovaných diel. A o to práve ide, jedná sa o hobby ktoré je dostupné pre všetkých, navyše vám dovoľuje rozvíjať sa a postupom času prechádzať na vyššiu náročnosť a posúvať tak váš talent na vyššiu úroveň.

Náročnosť rozdeľujeme na 3 úrovne
Ľahká
Stredná
Ťažká
Ľahká

Veľké políčka vhodné pre začiatočníkov a vo väčšine prípadov vhodné aj pre deti. Nevyžaduje žiadne špeciálne znalosti v oblasti maľovania, vhodné pre začínajúcich maliarov a pre tých, ktorí si chcú maľovanie podľa čísel vyskúšať.

Stredná

Stredná náročnosť obsahuje o niečo menšie políčka ako predošlá úroveň, niektoré sa medzi sebou dokonca aj prelínajú. Väčšina obrazov z tejto kategórie preto nie je vhodná pre deti, je vhodná skôr pre dospelých, ktorým nie je dôkladnosť cudzia, alebo už majú skúsenosti s maľovaním podľa čísel.

Ťažká

Malé políčka, ktoré sa všemožne krútia, niektoré môžu byť naozaj maličké - iba pár milimetrov. Tu už naozaj budete potrebovať maliarsky um, veľmi šikovné ruky a predovšetkým veľa času a trpezlivosti. Odmenou vám bude veľmi realistický výsledok, ktorý môže ozdobiť napríklad steny vášho domova.

100 %