Pomáhame

Svet okolo nás nám nie je cudzí. Počas svojej existencie sa preto neustále snažíme pomáhať tam kde je práve potreba – či už finančnou alebo materiálnou pomocou. Niektoré z projektov, ktoré sme podporili nájdete na tejto stránke. Pokiaľ ani vám nie sú cudzie osudy ľahostajné a veríte, že by naše produkty urobili radosť, napr. v detskom domove, nemocnici, stacionári alebo pokojne aj jednotlivci v neľahkej životnej situácii, neváhajte nás kontaktovať.

Malujpodlacisel.sk - Pomáhame mamičkám a deťom z Ukrajiny.

????????POMÁHÁME???????? Z každej odoslanej objednávky venujeme 15 Kč na pomoc Ukrajine, my čiastku navýšime o ďalší 1EUR. Všetok výťažok darujeme spoločnosti Sivek Hotels, ktorý pomáha s ubytovaním konkrétnym MAMÁNIKAM a DEŤOM z Ukrajiny. Je len na nás ako dlho tu budú môcť zostať. Výťažok zašleme 1.4. 2022 na ich transparentný účet. Urobte tak radosť nielen sebe, ale aj niekomu kto to naozaj potrebuje!❤️
 
 
????????Každá objednávka sa počíta!????????
 
Více informací:

https://www.sivekhotels.com/blog/solidarita-ukrajine

https://www.kb.cz/cs/transparentni-ucty/123-6351430237...

Malujpodlacisel.sk - Pomáha v Dome pre osoby so zdravotným postihnutím Sulická

34 sád do domova Sulická Domovu pre osoby so zdravotným postihnutím Sulická sme darovali 34 sád obrazov pre klientov ktoré, v už aj tak zložitej živnotnej situácii, navyše ešte obmedzili reštrikcie súvisiace s prebiehajúcou pandémiou COVID. Pevne veríme, že naše výrobky sú pre nich príjemným spestrením a vyplnením ich voľného času. Viac informácií nájdete na oficiálnom facebooku Domova Sulická.

Maluj podla cisel - Pomáha v Dome pre osoby so zdravotným postihnutím Sulická 
 
100 %