O nás

Zdravím tu Majda:)

Za e-shopom Malujpodlacisel.sk stojím predovšetkým ja Majda. Umelkyňa telom i dušou, introvertka a veľká milovníčka zvierat. 

Je to už zopár rokov späť, keď som ja sama bola zákazníčkou jedného e-shopu a skúšala maľovanie podľa čísel. V tej dobe mi to vypĺňalo snáď všetok voľný čas a neuveritelne som sa pri tom bavila. 

Po 21 namaľovaných obrazoch (ano čítate správne) som si vzala všetky nápady, postrehy a nedostatky u nakúpených sád dokopy a založila s pomocou priateľov svoj vlastný e-shop, vďaka ktorému chcem rozdávať kľud, pohodu a príjemne strávený čas s maľovaním. 

Nemôžem si pomôcť, ale namaľovať obraz a vložiť do toho kus samého seba. Potom ho vystaviť na poličku alebo darovať je dvojitá radosť. Taký darček má niečo do seba.si pomoci, ale namalovat obraz a vložit do toho kus sebe. 

o nás SK

Môj osobný popis maľovanie podľa čísel

Namaľovať obraz nie je vôbec jednoduché. Ale prečo? Nie je to viac o tom, že nedôverujeme sami sebe? S nami sa môžete posunúť výrazne ďalej. Áno, dostávate konkrétnu číselnú predlohu, ale aj tak je do každého obrazu podľa čísel potrebné vložiť kus seba samého. Za vytvorením takého diela je jeden veľký kus trpezlivosti, času a v neposlednom rade aj odvahy, vôbec pustiť sa do tejto činnosti. 

Aj my v e-shope Maľuj podľa čísel to tak vidíme. A postupne sme do nášho maľovania vtiahli aj svojich kamarátov, známych a príbuzných. A za tým všetkým je len jedno veľké nadšenie a snaha niečo dokázať. V mnohých prípadoch prišla po darovaní šablóny jednoznačná odpoveď. „To nezvládnem“ „To neviem“…Ale nakoniec vznikol prvý obraz. Každý z nás máme na svoje prvé dielo, ktoré možno nie je úplne dokonalé, (ale je prvé) skvelé spomienky.

o nas

Odkaz pre všetkých, ktorí váhajú s nákupom prvej sady:

Boli by sme radi, aby aj Vám naše obrazy podľa čísel priniesli úplne rovnakú radosť a predovšetkým rovnaké pocity radosti a potešenia, že ste zase niečo nového dokázali.

My z e-shopu Maľuj podľa čísiel Vám radi pomôžeme s výberom vhodného obrazu a ochotne aj odpovieme na každú Vášu otázku. Nadšených amatérskych maliarov podľa čísiel pribúda každý deň. Pridajte sa k nám aj vy. 

Možno ste sem zablúdili?

Ak je to tak a stále neviete čo to Maľovanie podľa čisel je? Určite sa pozrite na toto video.

 
100 %