Rámovanie

Plátno s namaľovaným obrázkom odporúčame napnúť do rámu. Povinnosť to síce nie je a obrázok vyzerá krásne aj bez rámu, ale kresliť do šuplíka môžete na papierové štvrťky, zatiaľ čo plátno si rám jednoducho zaslúži.

Jednoznačne odporúčame objednať si sadu aj s rámom, do ktorého Vám plátno odborne napneme. Jednak sa Vám bude lepšie kresliť, keď sa plátno nebude rôzne krčiť, a potom tiež predídete poškodeniu obrazu, keby ste sa pokúšali o neodborné napnutie.

Na našom e-shope si ale môžete kúpiť rám aj zvlášť ako príslušenstvo. Rámy dodávame zložené.

Samozrejme, že nie je problém zaobstarať si akýkoľvek rám a do neho si potom plátno napnete. Pokiaľ by ste potrebovali poradiť, zavolajte či napíšte a pomôžeme Vám.

 

ramovanie

Rám

Hotový blind rám je vyrobený z masívneho borovicového dreva a používa sa na napnutie plátna s obrazom. Blind rám sa dodáva už zostavený a zosponkovaný napevno.

lanove platno

Plátno

Klasické ľanové plátno strednej gramáže z čistého ľanu, ktoré je pevné a odolné. Všetky naše plátna sú hrúbkou prispôsobené na maľovanie, a preto sú na ráme krásne napnuté a bez prehybov.

pripravene na malovanie_1

Rám s natiahnutým plátnom

Plátno vypnuté na rám je od nás profesionálne napnuté a pripravené rovno na maľovanie. Túto možnosť je možné vybrať v detaile každého produktu za príplatok.

100 %