320 položiek celkom

Cena

021
1021
Hore
Ďalšie produkty

Maľovanie podľa čísel sa Vám bude páčiť

Hľadáte spôsob, ako si oddýchnuť, relaxovať a zároveň sa venovať činnosti, ktorá sa Vám páči, ale nemáte na ňu vlohy? Áno, bavíme sa o maľovaní. Maľovanie obrazov a obrázkov môže s nami úplne jednoduché. Stačí, ak si vyberiete motív obrazu, ktorý Vás z našej ponuky zaujal a začať maľovať. Maľovanie podľa čísel z Vás urobí skutočných profesionálnych maliarov. Celé plátno je prípravené na vytvorenie krásneho obrazu. Jednotlivé farebné sekcie sú očíslované a Vy už len vezmete do ruky štetec a vyfarbujete podľa čísel každú jednotlivú očíslovanú pasáž obrazu. Postupne sa vynorí z jednoliateho plátna farebný motív, ktorý ste si pre svoje dielo vybrali.

Áno, aj maľovanie podľa čísel chce trpezlivosť. Ale zároveň vám prinesie neuveriteľný pocit odpočinku. Nie je ani nutné obraz namaľovať za jeden deň. Práve naopak. Venujte sa svojmu dielu postupne a radujte sa zo svojej práce, ktorá bude po každom Vašom maľovaní dostávať jasnejšiu a viditeľnejšiu podobu hotového obrazu.

V našom eshope malujpodlacisel.sk sme pre Vás vybrali mnoho rôznych tematických obrazov. Vyberať môžete nádherné krajiny, obrazy miest, postáv, zvierat alebo rastlín. Ponuku obrazov na maľuj podľa čisel stále rozširujeme. Pri výbere noviniek sa snažíme vychádzať aj z Vašich prianí a námetov na nové témy obrazov. Maľovanie podľa čísel nás baví a budeme radi, pokiaľ zaujme aj Vás. Samozrejme Vám radi poradíme, pokiaľ si nebudete vedieť rady. Veľa tém s problematikou maľovania obrazov podľa čísel sme preniesli do nášho blogu o maľovaní s číslami. Pokiaľ sa teda stále rozhodujete, či áno, alebo nie, možno Vás naše články o maľovaní obrazov presvedčia, že s nami sa naozaj môže stať maliarom každý.

Častou otázkou je vhodnosť maľovania podľa čísel pre deti. Áno, je to činnosť, ktorá ich bude všestranne rozvíjať, posilňovať nielen ich výtvarné schopnosti, ale zároveň im výsledok ich práce dodá aj toľko potrebné sebavedomie. Namaľovať obraz podľa čísel sa môže zdať ľahké. Ale aj tak to obnáša nutnosť byť trpezlivý. Deti sa naučia množstvo základných návykov a vo výsledku si môžu svoje výtvarné dielo vystaviť vo svojej izbe alebo s ním niekoho obdarovať. A to platí nielen pre deti, ale pre všetkých z Vás, kto sa do maľovania podľa čísiel pustíte. Veď predsa najviac poteší vlastnoručne vytvorený darček:)) My Vám budeme držať palce a budeme radi, ak sa s nám s výsledkom svojho maľovania pochválite...

100 %