Často kladené otázky

Máte otázku? Pozrite sa na najčastejšie otázky na ktoré odpovedáme. Pokiaľ napriek tomu nenájdete to, čo hľadáte skúste sa pozrieť do našej poradne alebo nás jednoducho kontaktujte.

Šedé políčka bez čísel

Na obrazoch sa často nachádzajú šedé políčka bez čísel. Obvykle k nim patrí farbička, na ktorej tiež nie je uvedené žiadne číslo. Spravidla to bývajú tmavé farby. Šedé predtlačené polia sú potom z dôvodu lepšieho krytia tmavej farby.

Ako maľovať podľa čísel?

Informácie ako začať maľovať podľa čísel sme podrobne popísali v článku: Ako maľovať podľa čísel? Ďalšie informácie pre maľovanie podľa čísel sme pre vás spracovali vo videu tu.

Aká je cena dopravy?

Informácie o cene dopravy, podporovaných dopravcoch a platbách sme podrobne spísali do tabuľky tu.

Aká je kvalita akrylových farieb?

Informácie o našich farbách, ktoré pre vás starostlivo miešame a pripravujeme ku každej objednávke nájdete tu.

Aké kvalitné sú naše štetce?

Kompletné informácie o štetcoch, ktoré sú súčasťou každej sady a aké ďaľšie štetce je možné objednať na našom e-shope nájdete tu.

Zaschnuté farby

Ak ste farbičky nechali otvorené a ony vám zaschli, môžete ich skúsiť zľahka nariediť pár kvapkami vody - obvykle to pomôže. Rovnako tak farbičky zasychajú pokiaľ obraz nedokončíte a necháte si medzi pokračovaním dlhšiu pauzu. Pokiaľ vám rozriedenie nepomôže môžete si u nás farbičky doobjednať.

Je možné doobjednať farbičky?

Pokiaľ vám farbičky vyschli môžete ich doobjednať tu, pokiaľ si nebudete istí aký odtieň zvoliť napíšte nám chat (pravý dolný roh stránky). Pokiaľ práve nie sme on-line napíšte nám na info@malujpodlacisel.sk.

Rozdieli v náročnostiach

Obrazy sú pre prehľadnosť rozdelené do 3 úrovní náročnosti - viac sa dozviete v článku tu.

Rámovanie - aké sú možnosti?

Obrazy si môžete objednať buď napnuté na kvalitný drevený rám, alebo zrolované. Ak si nie ste istý, aký variant je pre vás správny pozrite sa na náš článok tu.

100 %