Hľadáte netradičné koníčky? Skúste si ich nájsť podľa vzoru českých celebrít

Niektorí umelci majú veľmi zvláštne záľuby. Poďme sa pozrieť na to, čím si voľný čas krátia známe české tváre z televíznych obrazoviek, možno získate inšpiráciu.

Adrenalín za každú cenu

Speváčka a herečka Olga Lounová sa potápa so žralokmi. Pokiaľ na to nemáte odvahu ani peniaze, skúste kurz potápania v bazéne a potom aj v tunajších lomoch. Časom sa môžete vydať aj k moru. Vyskúšať to môžete výstrojom aj s jednoduchým nádychom. Pretože má Olga pre strach urobené, jazdí aj Rallye. Aj vy sa môžete stať vášnivou automobilovou pretekárkou. Preteky, drifty a rally vám vlejú energiu do žíl.

Olga Lounová sa potápa so žralokmi

Liečiteľkou nielen sebe

Hana Zagorová je zase liečiteľka. Keď jej nie je práve najlepšie, už si vie pomôcť sama. Od osemdesiatych rokov je členkou Zväzu liečiteľov českých. Kvôli svojej leukémii sa začala zaujímať o rôzne liečiteľské smery a išla na polročný kurz. Tam každú sobotu dopoludnia stretávala dve desiatky liečiteľov, ktorí sa zaoberali rôznymi odbormi. Potom dostala za úlohu ovplyvniť krvný tlak ďalšie osoby, čo sa jej podarilo. Je presvedčená, že schopnosť liečiťkaždý, preto to môžete skúsiť aj vy. Všade so sebou nosia pri sebe tašku s kamienkami, ako je krištáľ, lapis lazuli či ruženin, malú virgulu a kyvadielko. Je to taká jej mobilná lekárnička alebo kúzelnícke náradie.

Pre milovníkov tajomna

Pokiaľ vás zaujala spiritualita, skúste ako Adela Gondíková vyvolávať duchov. Už na škole sa podľa svojich slov zúčastnila duchárskej seansy, na ktorej vyvolávali ducha zosnulého speváka Elvisa Presleyoho. Dokonca tvrdí, že sa vtedy počas nej dostala do tranzu. Dovtedy však vôbec podobným veciam neverila. Stačil tento zážitok, ktorý ju presvedčil o opaku. Preštudovať si môžete aj rôzne duchovné smery.

Slabosť pre tetovanie

Veľa mladých ľudí, ale aj tých v strednom veku, ženy nevynímajúc, prepadli kúzlu tetovania, ako napríklad Bára Jánová, predstaviteľka Sylvy Popelkovej zo seriálu Slnečná. Jej telo zdobí stále viac tetovania. Ako náhle človek raz začne, stane sa z toho závislosť. Každé tetovanie má pre mnoho ľudí, a to aj pre ňu, hlbší význam. A ak chcete, môžete sa v kurze aj sami naučiť tetovať iných. A pokiaľ chcete zatiaľ radšej maľovať iba na plátno, skúste to s nami a maľovaním podľa čísel.

tetovanie

100 %